Znak Wydziału Geodezji i Kartografii PW

II etap konkursu

Osoby, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu Konkursu Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej "Zaplanuj swoją przestrzeń" otrzymały wiadomości e-mail na adresy podane podczas rejestracji. Osoby te mają szansę zdobyć indeks Politechniki Warszawskiej na kierunek gospodarka przestrzenna. 

Etap Centralny odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2017 roku (piątek) o godz. 1100 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa, sala nr 144 (I piętro). Jest to etap pisemny, podczas którego w ciągu 60 minut należy odpowiedzieć na 3 pytania otwarte. Proszę zabrać ze sobą proszę długopis, ołówek, linijkę, kalkulator oraz legitymację szkolną. Wyniki II etapu zostaną ogłoszone tego samego dnia - około 2 godzin po zakończeniu testu. 10 najlepszych osób zostanie zakwalifikowanych do etapu III - finałowego, który odbędzie się w tym samym dniu (7 kwietnia 2017) i będzie polegać na odpowiedzi ustnej na zadane 2 pytania. Zakończenie Konkursu przewidujemy około godziny 1530-1600

Organizatorzy Konkursu nie pokrywają kosztów dojazdu i ewentualnego pobytu Uczestników w Warszawie. 

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej części Konkursu, to proszę prześlij potwierdzenie chęci wzięcia udziału na adres e-mail: agnieszka.turek@pw.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 kwietnia do godz. 1200. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - napisz maila na podany adres.

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu

Imię Nazwisko
Olga Albrycht
Joanna Bardadin
Seweryn Biskup
Izabela Błeszyńska
Kacper Borowiecki
Grzegorz Borowski
Krzysztof Buksiński
Cezary Ćwiek
Izabela Dziadek
Paweł Goncikowski
Aleksandra Górna
Maciej Izdebski
Justyna Jaworska
Weronika Kanigowska
Mariusz Kotecki
Krzysztof Kowalczyk
Wiktoria Kowalczyk
Oliwia Król
Anna Kucikowicz
Szymon Mijal
Beniamin Niewinowski
Angelika Nowak
Julia Pierzchnica
Oskar Pondo
Anna Robak
Katarzyna Seta
Anna Steczkowska
Olga Szewczenko
Mikołaj Szyca
Julia Ścisłowska
Weronika Wall
Klaudia Waruszewska
Piotr Woźniak
Izabela Wronka
Justyna Zając
Hubert Ziemski