Znak Wydziału Geodezji i Kartografii PW

Konkurs START !!!

UWAGA! Platforma Konkursowa rusza już 10.12.2018 i będzie dostępna do dnia 02.02.2019!

IV edycja konkursu - Zaplanuj swoją przestrzeń

Rusza kolejna - już czwarta edycja konkursu „Zaplanuj swoją przestrzeń”.

O Konkursie na Facebooku i Instagramie !!!

O NAS w mediach społecznościowych!!!

Edycja IV konkursu - Platforma konkursowa - informacje!!!

Edycja IV konkursu

Informacje o otwarciu Platformy konkursowej pojawią się wkrótce - w tym miejscu !!!

IV edycja konkursu - Zaplanuj swoją przestrzeń

Rusza kolejna - już czwarta edycja konkursu „Zaplanuj swoją przestrzeń”. Wkrótce pojawią się informacje o planowanej dacie otwarcia platformy! Śledźcie naszą stronę i Facebooka!
Zapraszamy do udziału w konkursie! Więcej informacji o KONKURSIE >>>

Laureaci III edycji Konkursu "Zaplanuj swoją przestrzeń"

Laureaci Konkursu III edycji

Laureaci Konkursu zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka Przestrzenna prowadzony na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, z pominięciem procedury kwalifikacyjnej w roku akademickim 2018/2019. LAUREATAMI KONKURSU ZOSTALI:

1. Miłosz Grudziecki

2. Izabela Stasiuk

3. Grzegorz Kubrat

Wieczór Radia Dla Ciebie: „Zaplanuj swoją przestrzeń”

O otwartym, skierowanym do maturzystów konkursie „Zaplanuj swoją przestrzeń”, mówiła w RDC Marianna Ulanicka, asystentka i doktorantka na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy do wysłuchania audycji >>>

Jak przygotować się do konkursu ?

Celem Konkursu jest rozpropagowanie kierunku Gospodarka Przestrzenna, poszerzenie wiedzy i rozwijanie zainteresowań w zakresie planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół średnich. Jest to konkurs internetowy, o charakterze otwartym i ogólnopolskim. Konkurs ma na celu wyłonienie uczniów szkół średnich z klas maturalnych zainteresowanych problematyką gospodarowania przestrzenią.

Przygotowując się do konkursu należy zapoznać się z literaturą podaną w linku.

Jak przygotować się do konkursu?

Przygotowując się do konkursu należy zapoznać się z literaturą podana w linku.