Znak Wydziału Geodezji i Kartografii PW

Jak przygotować się do konkursu?

Katedra Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej organizuje corocznie Konkursu Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej pod nazwą „Zaplanuj swoją przestrzeń”.

Laureaci Konkursu III edycji

Laureaci Konkursu zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka Przestrzenna prowadzony na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, z pominięciem procedury kwalifikacyjnej w roku akademickim 2018/2019.

LAUREATAMI KONKURSU ZOSTALI:

1. Miłosz Grudziecki

2. Izabela Stasiuk

3. Grzegorz Kubrat

Kwalifikacje zkończone

Uczestnicy zakwalifikowani do II etapu Konkursu Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej "Zaplanuj swoją przestrzeń"zostali poinformowani drogą mailową.
Etap Centralny odbędzie się w dniu 22 marca 2018 roku (czwartek) o godz. 10:30 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa, sala nr 134 (I piętro).

III edycja konkursu - Zaplanuj swoją przestrzeń

Ruszyła kolejna - już trzecia edycja konkursu „Zaplanuj swoją przestrzeń”. Eliminacje rozpoczynają się 1 lutego 2018 r.
Platforma konkursowa będzie otwarta w  terminie od 1 lutego do 1 marca 2018 roku.  Zapraszamy do udziału w konkursie.

Laureaci III edycji Konkursu "Zaplanuj swoją przestrzeń"

Jak przygotować się do konkursu ?

Celem Konkursu jest rozpropagowanie kierunku Gospodarka Przestrzenna, poszerzenie wiedzy i rozwijanie zainteresowań w zakresie planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół średnich. Jest to konkurs internetowy, o charakterze otwartym i ogólnopolskim. Konkurs ma na celu wyłonienie uczniów szkół średnich z klas maturalnych zainteresowanych problematyką gospodarowania przestrzenią.

Przygotowując się do konkursu należy zapoznać się z literaturą podaną w linku.

Wieczór Radia Dla Ciebie: „Zaplanuj swoją przestrzeń”

O otwartym, skierowanym do maturzystów konkursie „Zaplanuj swoją przestrzeń”, mówiła w RDC Marianna Ulanicka, asystentka i doktorantka na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy do wysłuchania audycji >>>

Laureaci I edycji Konkursu "Zaplanuj swoją przestrzeń"