Znak Wydziału Geodezji i Kartografii PW

Jak przygotować się do konkursu?

Katedra Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej organizuje corocznie Konkursu Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej pod nazwą „Zaplanuj swoją przestrzeń”.

Laureaci Konkursu

Laureaci Konkursu zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka Przestrzenna prowadzony na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, z pominięciem procedury kwalifikacyjnej w roku akademickim 2018/2019.

Jak przygotować się do konkursu ?

Celem Konkursu jest rozpropagowanie kierunku Gospodarka Przestrzenna, poszerzenie wiedzy i rozwijanie zainteresowań w zakresie planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół średnich. Jest to konkurs internetowy, o charakterze otwartym i ogólnopolskim. Konkurs ma na celu wyłonienie uczniów szkół średnich z klas maturalnych zainteresowanych problematyką gospodarowania przestrzenią.

Przygotowując się do konkursu należy zapoznać się z literaturą podana w linku.

III edycja konkursu - Zaplanuj swoją przestrzeń

Ruszyła kolejna - już trzecia edycja konkursu „Zaplanuj swoją przestrzeń”. Eliminacje rozpoczynają się 1 lutego 2018 r.
Platforma konkursowa będzie otwarta w  terminie od 1 lutego do 1 marca 2018 roku.  Zapraszamy do udziału w konkursie.

Laureaci II edycji Konkursu "Zaplanuj swoją przestrzeń"

Laureaci I edycji Konkursu "Zaplanuj swoją przestrzeń"